Хто побудував перший автомобіль

Важко сказати, хто першим побудував автомобіль, що працює на бензиновому двигуні. Німець Готліб Даймлер побудував свій перший автомобіль з бензиновим двигуном в 1887 році; в тому ж році два французи запатентували зчеплення і коробку передач, які в основному збереглися в незмінному вигляді в більшості англійських автомобілів до нашого часу. Природно, в даний час деякі англійські автомобілі мають автоматичну коробку передач, хоча це нововведення більш популярно в Америці.

Англійським піонером автомобілебудування був Ф. У. Ланчестера, який справив свій перший автомобіль в 1895 році. Двома «сучасними» удосконаленнями цього автомобіля були пневматичні шини та колеса зі спицями. З цього моменту розвиток автомобіля пішло дуже швидко.

Спочатку було важко добитися уваги потенційних вкладників у виробництво автомобілів. Молодий американський винахідник Генрі Форд розробив модель автомобіля, який повинен був продаватися за доступною ціною. На зорі автомобілебудування машини були привілеєм багачів, і експеримент Форда виявився вдалим. Це призвело до створення найбільшого в світі автомобільного заводу, заводу Форда, який займався виготовленням порівняно дешевих, надійних машин, доступних людям у всьому світі. Генрі Форд ввів в автомобільну промисловість два принципи: стандартизацію і масове виробництво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>